O nas


naszbiznes.net to strona z ciekawymi, sprawdzonymi materiałami, autorskimi artykułami o wszechstronnej tematyce oraz wiele więcej! Nasz serwis oferuje Ci ogromną dawkę wiedzy zawartej w publikowanych artykułach i filmikach. Co tydzień pojawiają się nowe autorskie materiały, o których będziesz na bieżąco informowany poprzez portale społecznościowe i newsletter, na który możesz się zapisać.

Nasz zespół

2016-03-19 14.44.09

Cześć! Mam na imię Adrian, jestem web developerem i zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz grafiką komputerową i fotografią. Na mojej stronie portfolio znajdziesz przykłady projektów, które wykonałem. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem podobnej, spersonalizowanej do twoich potrzeb strony internetowej, to zapraszam do współpracy.

Kontakt:

email: [email protected]

Facebook: facebook-adrian.paszul 

 

Współpraca z autorami:

Filip Kobusiński  –  korepetytor i lider marketingu sieciowego

Jakub Wojnowski  –  sportowiec i lider marketingu sieciowego

Kamil Czech  – przedsiębiorca, pasjonat i twórca stron www

Michał Wolański – pasjonat starych samochodów

Tomasz Słodki – dziennikarz radiowy i telewizyjny, redaktor naczelny magazynu Multiferencje

Jakub Wietrzyk – Entuzjasta i praktyk IT, współzałożyciel księgowości online – wfirma.pl

 


W celu kontaktu z redakcją możesz pisać na email: [email protected] Jeśli chciałbyś, żeby Twój autorski artykuł znalazł się na naszej witrynie, skontaktuj się z nami.

Zapraszam Cię na nasze portale społecznościowe oraz do zapisu na newsletter. Zachęcam do regularnego odwiedzania naszej strony.

naszbiznes  –  Twoja baza artykułów